معرفی بهترین برند لامپ ال ای دی موجود در بازار ایران

معرفی برندهای تولیدکننده لامپ ال ای دی در ایران

با افزایش قیمت لامپ ال ای دی و به طبع افزایش سود فروش این لامپ ها ، افراد و شرکت های زیادی اقدام واردات و فروش محصولات روشنایی کرده‌اند.
طبیعتا این تعدد برندها باعث سردگمی مصرف کننده در انتخاب و خرید محصول خواهد شد. بنابراین تصمیم گرفتیم لیستی از شرکت های تولیدکننده محصولات روشنایی جمع آوری و انتشار دهیم تا راهنمایی باشد برای مقایسه و انتخاب بین برندهای مختلف.
این لیست مدام به روز رسانی خواهد شد…..

۴.۵/۵

شرکت صنایع الکترونیک افراتاب در سال ۱۳۷۷، به منظور تولید محصولات الکترونیکی و مخابراتی تأسیس شده است. گروه‌های فنی افراتاب از بین مهندسین دارای خلاقیت استثنایی، مهارت بالا و مصمم به اخذ رضایت مشتری انتخاب شده‌اند.در سال ۱۳۷۷ خط تولید لامپهای کم مصرف یک پارچه در ابعاد کوچک ، با استفاده از تکنولوژی SMD آلمان راه اندازی گردید . پیشرفت در صنعت محصولات روشنایی ، همواره جزو اهداف شرکت افراتاب بوده است و این روند با تولید لامپهای کم مصرف برای وزارت نیرو ، تجهیز و راه اندازی خط دوم و سوم تولید ، طراحی و تولید چراغهای پارکی سولار و تولید لامپ و چراغ LED همچنان ادامه دارد .
محصولات: انواع لامپهای ال ای دی ، چراغ های فضای داخلی و خارجی ، فتوسل ، سامانه هوشمند پارکینگ و …

جعبه لامپ افراتاب
ساخت ایران
کیفیت
خیلی خوب
میزان گارانتی
۱۸ ماه
محدوده قیمت
بالا
سابقه فعالیت
۲۱ سال
تنوع محصول
زیاد
۴.۳/۵

شرکت پارس شعـاع توس به ‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان انواع لامپ‌های فلورسـنت و LED با در اختیـارداشتن دانش فنی برتـر و برخورداری از پیشـرفته‌ترین تجهیـزات، ماشیــن‌آلات، دستگاه‌های آزمایشـگاهی و کیفیتـی با بهــره‌گرفتن از مجـرب‌ترین مهنــدسان و متخصصـان این رشتـه و ارتبـاط مستمـر با شـرکت‌های بـزرگ و مطـرح بین المللی در این زمینه توانسته است محصــولاتی با کیفیـت بــرتر و ســازگار با محیـط زیست ارائه کند.
محصولات: انواع لامپ ال ای دی ، چراغ های فضای داخلی و خارجی ، کلید خودکار مینیاتوری، پریزهای سیار ، چسب برق

لامپ پارس شعاع توس
ساخت ایران
کیفیت
خیلی خوب
میزان گارانتی
۱۲ ماه
محدوده قیمت
بالا
سابقه فعالیت
۱۸ سال
تنوع محصول
زیاد
۳.۷/۵

شرکت امید پدیده در سال ١٣٨١ با هدف تولید انواع چراغهای روشنایی، لامپ‌های کم مصرف و فوق کم مصرف و بالاست‌الکترونیکیو لامپ اف پی ال تأسیس شد.
در سال ١٣٩٢ واحد تحقیق و توسعه شرکت پس از تحقیقات گسترده در مورد تولید محصول جدید، لامپهای ال.ای.دی را جایگزین لامپهای CFL نمود.
از سال ۱۳۹۳ اولین گروه محصولات را تایید و پس از آن تولید انواع مدل لامپهای LED- SMD در گروه کالاهای امید پدیده قرار گرفتند.
از محصولات این شرکت میتوان لامپ فیلامنتی ، لامپ هالوژن SMD و COB ، لامپ حبابی ۹ وات تا ۵۰ وات ، و لامپ سوله‌ای نام برد.
محصولات شرکت امیدپدیده مطابق با استاندارد ایران و استانداردهای جهانی IEC60968 & IEC60969 و IEC61000-3-2 تولید گردیده و به مدت ١۵ ماه نیز دارای ضمانت تعویض می‌باشد.

لامپ حبابی 15 وات امید پدیده
ساخت ایران
کیفیت
خوب
میزان گارانتی
۱۵ ماه
محدوده قیمت
متوسط
سابقه فعالیت
۱۸ سال
تنوع محصول
کم
۳.۴/۵

شرکت لامپ پارس شهاب با نزدیک به ۵۰ سال تجربه به دنبال پاسخگویی به نیاز مشتریان با تکیه بر توانایی و استعداد نیروی جوان، قدم در راه تولید انواع لامپ‌های روشنایی و همگام شدن با تکنولوژی روز دنیا با کسب دانش فنی روز، بهبود کیفیت مستمر و رضایتمندی مشتریان گذاشته است.
•  آبان سال ۱۳۴۸: تأسیس شرکت لامپ پارس توشیبا
•  سال ۱۳۵۰: آغاز تولید لامپ و اجزاء لامپ (خطوط تولید حباب، تیوب فلورسنت، سرپیچ، لامپ فلورسنت و رشته‌ای)
•  سال ۱۳۷۸: سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی شرکت شهاب‌ توشه در تولید انواع لامپ‌های گازی، هالوژن، تنگستنی ویژه استودیویی و روشنایی عمومی 
•  سال ۱۳۸۴: سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی کارخانه جدید شرکت صنعتی شهاب‌ شیشه در تولید انواع تیوب و حباب لامپ
• سال ۱۳۸۵: آغاز تولید و عرضه انواع لامپ‌‌های کم‌مصرف
• سال ۱۳۸۸: آغاز تولید و عرضه انواع لامپ‌های LED
•  سال ۱۳۹۲: سرمایه‌گذاری خطوط تولید لامپ و چراغ و تجهیزات مُدرن تست و کنترل LED
•  سال ۱۳۹۴: آغاز تولید و عرضه محصولات روشنایی هوشمند
•  سال ۱۳۹۶: آغاز تولید و عرضه محصولات و تجهیزات هوشمند بی‌سیم با قابلیت کنترل از راه دور به وسیله موبایل و تبلت” بر پایه فن‌آوری “اینترنت اشیاء (IoT )، پروتکل بلوتوث و Zigbee”
محصولات: انواع لامپ ال ای دی ، پنل ، چراغ های فضای داخلی و خارجی ، لامپ ادیسونی ، ریسه های تزئینی و لامپ های هوشمند

لامپ پارس شهاب
ساخت ایران
کیفیت
خوب
میزان گارانتی
۲۴ ماه
محدوده قیمت
متوسط
سابقه فعالیت
۵۰ سال
تنوع محصول
زیاد
۳.۳/۵

شرکت سهند آوا جزو اولین تولیدکنندگان لامپهای کم مصرف و بالاست الکترونیکی مخصوص لامپ های کم مصرف در ایران می باشد که در سال ۱۳۷۴ تاسیس گردید.
شرکت آوا با عرضه میلیونها شعله لامپ کم مصرف و با همکاری وزارت نیرو، گامهای مهمی در جهت بهینه سازی مصرف انرژی در کشور برداشته است.
هم اکنون این شرکت با همکاری مدیران موفق در صنعت لامپ و الکترونیک و به کارگیری نیروهای متخصص و مجرب و با امکانات تولیدی پیشرفته، شامل خطوط مونتاژ اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، دستگاه های اندازه گیری هوشمند، آزمایشگاه های مجهز و مدرن کنترل کیفیت تلاش بی وقفه در جهت پیشرفت این صنعت گام بر میدارد.
محصولات: انوع لامپ کم مصرف و ال ای دی ، بالاست الکترونیکی و سنسور

لامپ آوا
ساخت ایران
کیفیت
خوب
میزان گارانتی
۱۲ ماه
محدوده قیمت
مناسب
سابقه فعالیت
۲۴ سال
تنوع محصول
کم
۳.۲/۵

روناک یکی از واژگان اصیل ایرانی بوده و معنای لغوی آن در زبان کردی دلالت بر مفاهیمی مانند روشنایی، روشن، زلال و خالص دارد. شرکت توسعه صنایع روشنایی روناک بعنوان یکی از سازمانهای معتبر در زمینه ی تولید لامپ های کم مصرف و LED و همچنین تامین تجهیزات روشنایی در سال ۱۳۸۸ تاسیس گردید.
محصولات: انواع لامپ ال ای دی ، پنل ، پرژکتور ، چراغ های خیابانی و لامپ هوشمند

لامپ روناک
ساخت ایران
کیفیت
خوب
میزان گارانتی
۲۴ ماه
محدوده قیمت
متوسط
سابقه فعالیت
۸ سال
تنوع محصول
زیاد
۳.۲/۵

شرکت گسترش تجهیزات روشنایی پایدار در راستای توسعه ی استفاده از آخرین فناوری صنعت روشنایی یعنی LED محصولات خود را با هدف کاهش مصرف انرژی و افزایش بهره وری آن، در قالب انواع لامپ ها و چراغ های روشنایی تولید کرده و آن را با برند تجاری بروکس در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. فناوری LED بعنوان جدیدترین دستاورد بشر در زمینه تولید روشنایی، بدلیل پایداری قابل قبول، بهره وری بالا و حفاظت از محیط زیست توانسته جایگاه ویژ ه ای را در این زمینه به خود اختصاص دهد. این شرکت در راستای نیل به هدف مدیریت و کاهش مصرف انرژی در کشور عزیزمان با عبور از فناوریهای قدیمی روشنایی (کم مصرف،رشته ای و…) حوزه فعالیت خود رابصورت تخصصی برروی زمینه LED متمرکز نموده است.
محصولات: انواع لامپ ال ای دی ، پنل توکار و انواع فیکسچر لامپ هالوژن

لامپ دکتر بروکس
ساخت ایران
کیفیت
قابل قبول
میزان گارانتی
۱۲ ماه
محدوده قیمت
متوسط
سابقه فعالیت
۵ سال
تنوع محصول
مناسب
۳.۲/۵

شرکت «صنایع تولیدی رادویرانور» با توجه به نیاز اساسی کشور به کالاهای باکیفیت در زمینه محصولات روشنایی و با رویکردی به ماموریت سازمانی خود که بهینه سازی در مصرف انرژی و همچنین حفاظت از محیط زیست است، مهمترین هدف خود رادر حال حاضر ارایه محصولات و در در آینده ای نزدیک ساخت و تولید این محصولات با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا قرار داده است.
محصولات: انواع لامپ ال ای دی و پنل

لامپ میتره
ساخت ایران
کیفیت
قابل قبول
میزان گارانتی
۱۲ ماه
محدوده قیمت
بالا
سابقه فعالیت
۴ سال
تنوع محصول
کم
۳/۵

لامپ آروشا امیدوار است که بتواند با بهره گیری از تکنولوژی روز و مدیریت مجرب فعالیت های خود را گسترش دهد. این شرکت فعالیت خود را در سال ۱۳۹۲ آغاز کرده و در این راستا موفق به تولید محصولات مختلف گردیده است.
محصولات: انواع لامپ ال ای دی ، پنل و پروژکتور

ساخت ایران
کیفیت
قابل قبول
میزان گارانتی
۱۲ ماه
محدوده قیمت
متوسط
سابقه فعالیت
۵ سال
تنوع محصول
کم
۲.۴/۵

شرکت زمان نورایرانیان فعالیت خود رابه منظورتولید انواع لامپهای کم مصرف وبالاستهای الکترونیکی درسال ۱۳۸۸ آغازنموده است. استفاده ازمدرنترین خطوط تولید و مجهزترین آزمایشگاه کنترل کیفیت و برگزاری کلاسهای آموزشی و بکارگیری نیروهای ماهر و مطلع و استفاده از باکیفیت ترین قطعات و مواد اولیه و همکاری با شرکتهای معتبر شناخته شده در سطح بین الملل همه و همه به تولید محصولی با کیفیت و طول عمربالا با بالاترین بازده نوری منجرشده است که امروز جزو افتخارات این شرکت محسوب میگردد.
محصولات: انواع لامپ ال ای دی و پروژکتور

لامپ زمان نور
ساخت ایران
کیفیت
قابل قبول
میزان گارانتی
۱۲ ماه
محدوده قیمت
متوسط
سابقه فعالیت
۱۰ سال
تنوع محصول
کم
۲.۴/۵

شرکت آریا نور شکوه همزمان در سال ۱۳۸۸ با برند تجاری آیلا شروع به فعالیت نمود.
آزمایشگاه همکار استاندارد شرکت آریا نور شکوه آمادگی پذیرش لامپ های کم مصرف CFL و LED را برای تست دارد.
پس از گذشت ۵ سال از شروع به کار آزمایشگاه، با تهیه جدیدترین ابزارها و دستگاه های آزمایشگاهی، مدیریت آزمایشگاه موفق به اخذ گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار از سازمان استاندارد ملی ایران گردید.

محصولات: انواع لامپ ال ای دی و محافظ برق

لامپ آیلا
ساخت ایران
کیفیت
قابل قبول
میزان گارانتی
۲۴ ماه
محدوده قیمت
متوسط
سابقه فعالیت
۱۰ سال
تنوع محصول
کم
۴/۵ (۱ Review)

پاسخی بگذارید

بستن منو
×

سبد خرید

فروشگاه آنلاین لامپ ال ای دی

ما لامپ LED میفروشیم!

تخفیفات ویژه نگین آریا رو از دست ندید.